Koszty dla przedsiębiorców

Zarówno działalność doradztwa podatkowego jak i prawnego są z zasady płatne, przy czym może być zażądana odpowiednia zaliczka.

O ile jednak Państwa sytuacja finansowo nie pozwala na wcześniejszą wpłatę zaliczki, i stąd nie są w stanie Państwo odpowiednio reprezentować swoje interesy prawne w Niemczech, to istnieje możliwość zarówno zrezygnowania z wpłaty zaliczki jak i uzgodnienia wynagrodzenia płatnego w przypadku wyniku. Wchodzi to w rachubę w szczególności w zakresie niemieckiego zasiłku na dzieci.

W takim przypadku u Państwa nie powstają na początku żadn ekoszty. Dopiero, kiedy nasza akcja odniesie sukces, będziemy dochodzić wynagrodzenia należnego jedynie w przypadku sukcesu od pokonanego przeciwnika lub Państwa. Tym samym zapewnione jest z jednej strony to, że zaangażujemy dla Państwa rzeczywiście najlepsze siły a z drugiej strony nie musicie Państwo na początku dokonywać żadnych wpłat, których „zwrot” jest niepewny.

Sprawdzenie, czy istnieją w Państwa przypadku warunki dla zwolnienia z wpłaty zaliczki i / lub możliwość wynagrodzenia zależnego od wyniku, może jednak nastąpić dopiero po przesłaniu poszczególnych dokumentów. Sprawdzenie to - i to wyraźnie Państwu zapewniamy- jest przede wszystkim całkowicie bezpłatne i nieobowiązujące.

W innych zakresach honorarium jest regulowane przepisami ustawowymi, przy czym oczywiście możliwe są również indywidualne uzgodnienia.

Go to top